Olle Nyman färglitografier
2019-02-28
618920
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999) färglitografi, signerad och numrerade, Olle Nyman, 2/200, mått ca 74x45 cm
oramad