Tumlare canapespade supskedar silver
2019-02-28
618901
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TUMLARE, CANAPESPADE, SUPSKEDAR, 2 st, silver, 1900-tal, en stämplad Helsingfors 1973 den andra C O Persson Happaranda 1947, längd ca 15 cm, vikt 143 g