Taklampa teak
2019-03-01
618684
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets mitt, teak och mässing, fyra ljuspunkter, skärmar i vitlackerad metall, ca 40x50 cm, höjd ca 20 cm
Bruksslitage