Brasskydd mässing 1900-talets början
2019-02-28
618683
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRASSKYDD, 1900-talets början, mässing samt zinkplåt, höjd ca 30, 58x40 cm
Slitage