Bodhisattva Manjushri Indien 17/1800-tal
2019-02-27
618509
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BODHISATTVA, mässing, Indien, 17/1800-tal, i form av Wenshu Manjushri sittande på dubbel lotustron, höjd ca 8,5 cm
Åldersslitage