Charles Roka
2019-02-28
618460
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
CHARLES ROKA (1912-1999): Aktstudie med instrument, signerad Roka, olja på duk, 73x66 cm