Assietter 3 st Kina 1800-tal
2019-02-27
618319
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASSIETTER, 2+1, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, diameter 16-19 cm
Nagg