Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
THEKLA SCHULTZ (1848-1937): Solig vinterdag i staden, signerad Th Schultz, olja på pannå, 37x21,5 cm,
utförd på 1910-talet
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
618271
2019-03-25