Soffbord teak
2019-02-28
618261
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, stomme i teak, med utdragbara skivor i vardera kortsida, höjd ca 56 cm, skivans mått ca 120x60 cm
Bruksslitage, skivan med repor och märken