Ulf Gripenholm färglitografi
2019-02-26
618210
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Badare, signerad Ulf Gripenholm, 16/220, färglitografi, bladmått ca 54x107 cm