Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
BORD, på pelarfot, Italien, 1800-talets slut, riklig dekor av intarsia av antikiserande scen, höjd ca 77, 90x58 cm
Slitage, blekt, sprickor, fanerresningar
618155
2019-02-27