Peter Dahl litografi
2019-02-26
618037
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition med dam, signerad Peter Dahl, onumrerad, färglitografi, bildmått ca 58x43 cm
Ej examinerad ur ramen