Ring med diamanter
2019-03-02
618009
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, 14 k guld, gammalslipade diamanter, totalt ca 0,30 ct, sannolikt 1930-tal, ringstorlek 16,25mm/52, vikt ca 2 g
Bruksslitage