Spegel empire
2019-02-27
618003
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, förgylld och bronserad, 1800-talets första hälft, senempire, lunettformat krön med lyra, blafhölstrade kolonetter, palmett, ca 98x52 cm
Slitage