Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
NILS ERIC JUSTELIUS (mästare i Eksjö 1820-1866), ljusstakar, 1 par, tenn, 1849, på kulfötter, höjd ca 18 cm
Manschetter saknas, stötskador, slitage, sneda
618002
2019-02-27