Ejnar Kohlmann oljemålning
2019-02-26
617999
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EJNAR KOHLMANN (Finland, 1888-1968): Fåglar, signerad Einar Kohlman, olja på duk, ca 50x61 cm