Joakko Somersalo litografi
2019-02-26
617988
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOAKKO SOMERSALO (1916-1966), komposition, färglitografi, 47/250, signerad samt daterad 56, ca 49x62 cm
Något gulnad