Klubbat för:
20 000 SEK
18 000 SEK
KARIN PARROW (1900-1986): Sommarkväll vid havet (Islandsberg), signerad Karin Parrow, olja på duk, 54x65 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
617935
2019-03-25