Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-02-27
617861
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, 1900-tal): Konstnär med modell, otydlig signatur, olja på duk, ca 50x65 cm