Bordspendyl kandelabrar Louis XV-stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld metall, urtavla med arabiska siffror, höjd ca 46 resp 48 cm, nyckel finns
En ljusmanschett och pendel saknas, en ljusarm av
617854
2019-02-26