Väggskåp 1700-tal
2019-02-25
617814
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGSKÅP, 1700-tal, allmoge, furu, med 8 lådor, höjd ca 68, 65x33 cm
Slitage, torrsprickor