Kalk
2019-03-02
617780
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KALK, mästarstämpel A E, 17/1800-tal
Med ej tillhörande patén, utländska stämplar, höjd ca 10 cm, vikt ca 55 g