Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-02-25
617766
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med slott, signerad A H samt daterad 1927, olja på duk, ca 126x145 cm