Yrjö Edelmann färglitografi
2019-02-23
617648
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Veckade papper, signerad ´´Edelmann´´, 49/150, färglitografi, bildmått ca 52x80 cm
I Mapp