Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-02-25
617619
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med hus, monogramsignerad HM, olja på duk, ca 33x43 cm
Gulnad, krackeleringar, repor