Zorn Anders etsning
2019-02-25
617616
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): En gravör, signerad Zorn i plåten, utförd 1889, etsning, 11,8x8 cm
Gulnad