John Erik Franzén litografier 2 st
2019-02-23
617578
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): (2) Motorcyklar, monogramsignerade och daterade JEF 1998, numrerade 234/300 resp 270/300, färglitografi, vardera ca 19x22 cm