Golvlampa
2019-02-25
617484
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, HW Armatur, veckad skärm, höjd inkl. skräm ca 160 cm
Slitage, repor, bucklor