Nattkärl japan 1800-tal
2019-02-23
617467
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NATTKÄRL, porslin, Japan, 1800-talets andra hälft, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd 19, diameter ca 21,5 cm
bruksslitage