Zoya Chernakova
2019-02-23
617464
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZOYA CHERNAKOVA (född 1950): Födelsedagen, signerad och daterad 91, olja på duk, ca 59x79 cm
Ytmärken