Ytterfoder Kina
2019-02-25
617396
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, cylinderform, dekor av landskap med figurscen i underglasyrblått, höjd ca 18, diameter 18 cm
Smärre slitage