Hans-Erik Eriksson oljemålning
2019-02-22
617360
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skärgårdslandskap, signerad, olja på duk, ca 47x67 cm