Carl-Johan de Geer litografi
2019-02-22
617355
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CARL-JOHAN DE GEER (född 1938): "Gud i himlens höjd är så glad och nöjd", signerad i trycket, litografi, ca 99x69 cm