Fat Japan
2019-02-22
617339
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, porslin, 1 par, Japan, 1900-tal, dekor i underglasyrblått av träd och berg, diameter ca 40 cm
bruksslitage