Teskedar och dessertgafflar i silver
2019-02-22
617231
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 12 st, silver, F. Olsson, 1947, förgylld insida, total vikt ca 366 g
Smärre slitage, graverade