Gustavsberg
2019-02-25
617151
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAVSBERG, servis, 19 dlr, flintgods, anemonbård, bestående av: 12+1 assietter, karott med lock, tallrik, 3 djupa, sockel, underfat
Slitage, nagg, sprickor förekommer