Lennart Jirlow färglitografi
2019-02-25
617133
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I trädgården I", signerad L. Jirlow, färglitografi, H.C., Mourlot Paris, I. 46x55 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm
Gulnad