Peter Dahl färglitografi
2019-02-25
617127
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL, (född 1934): När far kom till Stockholm, signerad Peter Dahl, godkänt provtryck efter korr., färglitografi, 37x52 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm