Eldhundar 1 par
2019-02-22
617024
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELDHUNDAR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn med mässingsknoppar, höjd ca 18 cm, längd 31 cm
Slitage