Amplar
2019-02-22
617020
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AMPLAR, 1 par, empirestill, för 5 ljus vardera, 1800-talets slut, förgylld brons, höjd ca 73, bredd 25 cm
Omarbetade