Målning 1800-tal
2019-02-21
616976
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Konstnär vid palett, olja på duk, ca 61x46 cm
Dubblerad, färgbortfall