Einar Bäckström bordslampa
2019-02-22
616940
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, 1900-talets första hälft, fot i mässing, stämpelmärkt Einar Bäckström Malmö, höjd ca 59 cm
Bruksslitage