Josef Frank golvlampa Möbeldesign
2019-02-26
616939
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JOSEF FRANK, golvlampa, Svenskt Tenn, modellnummer 2564/2, mässing samt delvis gråtlackerad, justerbar i höjd
Skärm med skador, slitage