Bertil Vallien ljuskrona Boda
2019-02-22
616935
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL VALLIEN, ljuskrona, förgyllt järnsmide, 5 st., ljushållare i glas, Boda, 1900-talets andra hälft, diameter 34 cm, två förlängande krokar medföljer