Alberto Magnelli gouache

Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache
Alberto Magnelli gouache

Klubbat för:

72 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

ALBERTO MAGNELLI (Italien, 1888-1971): Komposition, signerad och daterad Magnelli, gouache på papper, 21x30 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

fuktfläck, reva

616926

2019-03-10