Vaser och bordsarmatur porslin Kina
2019-02-21
616838
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, BORDSARMATUR, 4 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, höjd ca 15-26 cm
Nagg, armaturen borrad