Einar Forseth akvarell
2019-02-21
616786
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR FORSETH (1892-1982): Studie till utsmyckning på Eastmaninstitutet, signerad samt daterad 1936, blandteknik på papper, ca 53x87 cm
Veck och revor