Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SOCKERRUSKA, silver, KANNOR 1 par, FAT, med silvermontering, holländska stämplar, höjd ca 23-28 cm, sockerruskans vikt 200 g
Nagg, sockerruska med bucklor
616746
2019-02-25