Ivar Morsing oljemålning
2019-02-25
616642
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): ´´Akt´´, signerad och daterad I Morsing -44, olja på duk, ca 54x65 cm
UTSTÄLLNING: "I Morsing måleri retrospektiv", Kalmar Konstmuseum 1990