Roland Svensson färglitografi
2019-02-20
616580
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Slussen, Stockholm, signerad Roland S, 215/225, färglitografi, bildmått ca 29x 22 cm